Skip links

Banyoda Ahşap Kullanımı

Ahşap iç ve dış mekanlarda kullanılan önemli bir malzemedir. Tek başına kullanılabildiği gibi metal ve kumaşla birleştirilerek de kullanılabilir. Bu makalemizde ise banyoda ahşap kullanımı konusunu ele alalım istedik. Çünkü banyo bir evin dekorasyonu açısından oldukça önemli bir yere sahip.

Banyolar bundan 10 yıl önce başlayan bir furya ile birlikte daha önemli bir hale gelmiş durumda. İnsanlar evini dekore ederken banyodan başlayarak estetiğe yön vermeye çalışıyor. Çünkü banyosu şık olan bir ev hem estetik açıdan güzel hem de satış değeri açısından yüksek olacaktır.

Banyoda ahşap kullanımı denildiğinde dolaplar akla geliyor olsa da duvarda ve zeminde de kullanılmaya başladı. Su almama özelliğine sahip olan ahşap sayesinde banyo da farklı bir dokunuş sağlanmış oluyor. 

Ahşap Banyo Dolabı Modelleri

Ahşap kendi renginde kullanıldığı gibi farklı renklere de sahip olabilir. Dolayısıyla burada seçimi tasarımcılar evin sahibine bırakıyor. Tercih edilen ise beyaz ve krem oluyor. Açık renk tezgahlarla desteklendiğinde bütünleyici bir görüntü elde ediliyor.

Leave a comment