Skip links

Dekoratif Saat Modelleri

Saat her evin ya da işyerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Dolayısıyla firmalar saat üretiminde sürekli modaya ayak uydurarak kendilerini yenilemiş ve geliştirmişlerdir. Kurmalı modellerden dijitallere varıncaya kadar pek çok modeli olan saatler her boyutta olmaktadır. Duvar saatlerinden masa saatlerine hatta buzdolabı üzerinde bulunan magnetli saatlere varıncaya kadar pek çok seçenek var. 

Magnetli saatler bilindiği üzere 80’li yıllardan bize miras kalmış. Duvar saatlerine alternatif olan bu saatler özellikle kadınların mutfakta geçirdikleri zamanı takip edebilmek için tercih ediliyor.  Saatler eskiden sadece zamanı gösteren bir araç olurken şimdilerde dekoratif obje konusunda önemli bir tamamlayıcı konumunda.  

Magnetli Buzdolabı Saati

Magnetli saatlerin en önemli özelliği buzdolabı üzerinde istenilen yere yapılabiliyor olmadır. Özellikle firmalar bu tip saatleri promosyon aracı olarak kullanıyor olsa da bayanların tercihine göre farklı tasarımlara sahip olabiliyor.

Kasa ve camının yanı sıra farklı renklere sahip olan magnetli saatler isterseniz evinizde kullanmanız için isterseniz sevdiğiniz birisine hediye amaçlı olarak da tercih edebiliyorsunuz.

Leave a comment