Skip links

Giyinme Odası Dolap Modelleri

Giyinme odası, yatak odası içerisinde bulunan ve eşyaların belli bir düzen içerisinde kalmasına imkan sağlayan alandır. Bu alan küçük ancak konforlu olmasından dolayı son 15 yılda yapılan yeni konutların büyük bölümünde vardır. Giyinme odasının en büyük avantajı tüm eşyalarınızı alabiliyor ve kolayca ulaşabiliyor olmasıdır. Farklı büyüklükte olan bu odalarda en önemli konu dolapların tasarımıdır. Çünkü dolaplar genelde kapaksız olduğundan eşyaların yerleştirilmesi en uygun şekilde olmalıdır.

Giyinme odası dolap modelleri odanın şekline göre belirlenir. Bu tip alanlarda genellikle kişiye özel üretim yapılıyor olduğundan hazır alıp yerleştirme olmaz. Kişiye özel olmasının nedeni dolapların duvarlara monte edilmesi ve içeride estetik bir görüntünün oluşturulmasıdır.

Giyinme Odası Dolapları

Giyinme odası şehirleşmenin getirmiş olduğu yoğunluğun pratik hale getirilmesidir. İnsanlar sabah erkenden işe gidecekleri anda kıyafet seçme, ütüleme ve giyinme süresinin en aza indirilmesini sağlamaktır. Yatak odasında giyinme odası olan evler yapı itibariyle geniş olduğundan daha fazla konfor ve rahatlık sağlar. Giyinme odaları yalnızca kıyafetler değil, çanta aksesuar ve diğer eşyaların depolanması açısından da kolaylık sağlar.

Leave a comment