Skip links

Küçük Alanlarınızda Büyük Etki Yaratacak Koltuk Takımı Önerileri

Koltuklar insanların günün yorgunluğunu üzerlerinden atmaları için ihtiyaç duydukları en güzel eşyalardır. Bu nedenle satın alacağınız koltuğa karar vermeden önce hem alanı düşünmek hem de evinizin genel konumuna göre hareket etmek zorundasınız. 

Küçük bir eve sahipseniz o zaman tercih edeceğiniz koltuk modelinin de küçük olması gerekir. Aksi takdirde içeride dar ve sıkıcı bir alan elde edilebilir.

Küçük Evler için Koltuk Takımları

Küçük evler için üretilmiş olan daha minyatür koltuk takımları vardır. Bu koltuk takımları tercih edildiğinde eviniz küçük olsa da daha büyük gösterebilirsiniz. Açık renkler ise bunu ön plana çıkarmak için size yardımcı olacaktır. Modern ve klasik tarzı bir arada kullanarak ortaya şık bir ev çıkarabilirsiniz.

Küçük Salon için Dekorasyon Önerileri

Küçük bir salona sahipseniz kalabalık aksesuar ve objelerden uzak durmanız gerekir. Duvarlarda kalabalık olmaması ve mobilyaların daha küçük olması gerekir.

Küçük salon için koltuk tercih ederken fonksiyonel olmasına da dikkat edilmelidir. Örneğin açılıp yatak olabilen modeller her zaman daha faydalı olacaktır.

Leave a comment