Skip links

En Popüler Ev Dekorasyonu Stilleri

Ev dekorasyonu denildiğinde uygulanabilecek farklı fikirler olsa da insanlar son dekorasyona karar vermeden evlerine en çok yakışanı tercih etmek için iyi araştırma yapması gerekir. Bu makalemizde en popüler ev dekorasyonu stilleri hakkında birkaç öneride bulunalım istedik.

Klasik Ev Dekorasyonu

Klasik olan her daim zamana meydan okumuştur. Bunun için sıkılmadan uzun süre kullanmak istiyorsanız klasik tarza kulak vermeniz gerekiyor. Bu tarzda ahşap ve oymalı mobilyaların kullanımı önemlidir. El iş tekstil ürünleriyle çeşitlilik oluşturulur. Odak nokta ise nostaljidir. 

Modern Ev Dekorasyonu

Modern ev dekorasyonu anı yakalamak isteyenlerin tercihi olmuştur. Modern yaşam sürekli değiştiğinden dolayı evini en güzel şekilde dekore etmek isteyenler bu tercihi ön planda tutabilirler. Modern dekorasyonda gözü yormamaya bunun içinde sadeliğe önem vermeniz gerekiyor. Yumuşak ve açık renk kullanımı da modern ev dekorasyonunda önemlidir.

Minimalist Ev Dekorasyonu

Küçük evlerde özellikle minimalist çözümler çok önemlidir. Bu tarz dekorasyonda aksesuar kullanımı çok fazla olmaz, ancak kullandığınız her şeyin de insanların gözüne çarpacak olması çok önemlidir. Sadelik de minimal tasarımda önemlidir. Az eşya ve çok aksesuarla şık ortamlar oluşturabilirsiniz.

Leave a comment