Skip links

Ahşap Mobilyalar ile Dekorasyon Önerileri

Mobilya evde veya iş yerinde kullandığımız ve konfor alanı oluşturmakta oldukça önemli olan eşyalardır. İç ve dış mekan mobilyaları seçerken göz önünde tutulması gerekenlere dikkat ettiğinizde şık alanlar oluşturabilirsiniz. Bu nedenle trendlerden yola çıkarak en doğru çözümü geliştirmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Ahşap mobilyaların en önemli özelliği uzun soluklu kullanımıdır. Kolay kolay zarar görmeyen ahşap mobilyalar sayesinde ister klasik, ister modern bir alan oluşturabilirsiniz. Ahşap kullanılarak yapılmış mobilyalar tek başına kullanılabiliyor oldukları gibi metal kullanılarak da tamamlanabilir. 

Klasik Stil

Eğer klasikten yana seçiminizi yapıyorsanız ilk olarak fazla gösterişli olmayan mobilyalara odaklanmanız gerekiyor. İç mekanın daha geniş görünmesi için abartı olmayan seçenekler üzerinde durabilirsiniz. 

Rustik Stil

Rustik stil klasik stile göre daha modern çizgilere saghiptir. Eskitmenin ön planda olduğu bu dekorasyonda ahşap hem doğal hem de şık bir görüntü sağlayacaktır. Rustik stilde mobilyalar kadar kullanılan objelerinde sadece olması gerekir.

Farklı Malzemelerin Aynı Anda Kullanımı

Ahşap istenilen her şeyle bütünleşebildiğinden birlikte kullanılabilir. Mobilyaların bir kısmı ahşap olurken geri kalan ise farklı guruplardan tercih edilebilir.

Leave a comment